داشتن چند سیستم عامل به طور هم زمان

این برنامه بیشتر برای افرادی طراحی شده است که در کار توسعه و پیاده‌‌سازی نرم‌افزارهای مختلف هستند و برای کار خود احتیاج به آزمایش و ایجاد تغییر در محیط نرم‌‌افزارهای مربوطه دارند.

این برنامه به کاربران خود اجازه می‌‌دهد که پیچیده‌‌ترین برنامه‌‌های موجود را تنها روی یک رایانه در سیستم‌‌عامل‌‌های لینوکس، Net Ware یا ویندوزهای مایکروسافت اجرا کنند.

این ایستگاه کاری، مزایای ویژه‌‌ای را برای شما به‌دنبال دارد از جمله این‌که عملیات توسعه و آزمایش نرم‌‌افزار را به‌شدت ساده کرده و به روند توسعه برنامه‌‌های کاربردی سرعت ویژه‌‌ای می‌‌بخشد.

روند کاری این نرم‌‌افزار به این‌صورت است که با فعال کردن چند سیستم‌عامل و کلیه برنامه‌‌های کاربردی مربوط به آن‌‌ها به‌صورت هم‌زمان روی یک سخت‌‌افزار، ایستگاه کاری منحصر به‌فردی را برای کاربران ایجاد می‌‌کند.

شما می‌‌توانید با نصب و راه‌اندازی این برنامه، تمامی برنامه‌‌های سوئیچ را با عملیات Drag Drop، اجرا کنید. همچنین قابلیت نمایش چندین صفحه‌نمایش را در یک لحظه داشته باشید.

این برنامه قادر است که انواع نرم‌‌افزارها را در هر محیطی که شما می‌‌خواهید به‌طور هم‌زمان اجرا کند بدون این‌که نیاز به انجام عملیاتی چون پارتیشن‌بندی هارددیسک داشته باشید.

از ویژگی‌‌های نسخه جدید این نرم‌‌افزار می‌‌توان به سازگاری و پشتیبانی کامل از سیستم‌‌عامل‌‌هایی چون ویندوز ۷ اشاره کرد.

همچنین شما می‌‌توانید در کلیه سیستم‌‌های مجازی خود بدون این‌که نیازی به نصب درایور مجزا برای پرینتر داشته باشید، با استفاده از ThinPrint، کلیه عملیات مربوط به پرینت خود را انجام دهید.

جالب است که بدانید در نسخه جدید این نرم‌‌افزار بیش از هر چیز به بالا بودن میزان امنیت آن اهمیت داده شده است و امنیت ماشین‌‌های مجازی در این نسخه با الگوریتم ۱۲۸bit- encryption ایجاد شده است.

برنامه مجازی‌سازی VMware، کلیه منابع سخت‌‌افزاری فیزیکی را به منابع ماشین مجازی تبدیل می‌‌کند، به صورتی‌که به‌نظر می‌رسد، هر ماشین مجازی، پردازنده، حافظه، هارددیسک و ابزارهای ورودی و خروجی مجزا و مخصوص به خود را دارد و تمامی این منابع فیزیکی بر مبنای استاندارد رایانه‌‌های x86 طراحی شده‌‌اند.

/ 0 نظر / 33 بازدید