کاربران Internet Explorer پایین ترین IQ را دارند

 

این تحقیقات توسط یک شرکت کانادایی، مشاوره ایی - روان سنجی به نام AptiQuant انجام شده است . افرادی که تحقیق برروی آنها انجام شده همگی در کشورهای انگلیسی زبان زندگی می کنند.

براساس این تحقیقات بیشترین میزان IQ متعلق به کاربران Opera است میانگین IQ کاربران Opera عدد 126.5 می باشد. Camino مرورگر Mozila برای کامپیوترهای Mac با فاصله نزدیک در رتبه دوم قرار دارد میانگین IQ کاربران این مرورگر 124.4 است. میانگین IQ مرورگر Safari برابر با: 113.5 و Chrome برابر با 112.2 و Firefox برابر با 108.7 می باشد.

اما براساس این تحقیقات کاربران Internet Explorer حداقل میانگین IQ را دارند، از بین نسخه های مختلف IE، کاربران IE 9 میزان IQ بالاتری دارند اما میانگین IQ این افراد نیز به نسبت پایین و برابر 87 است. کاربران مرورگر قدیمی و پراز مشکل IE 6 نیز برابر با 82 می باشد.

مرورگرهای IE 6 و IE 7 و IE 8 علاوه بر مشکلات امنیتی، با استانداردهای جدید وب سازگاری ندارند. طراحان صفحات وب برای نمایش صحیح صفحات وب سایت ها در مرورگرهای IE 6,7,8 می بایست زمان بسیار زیادی را صرف کنند.

/ 2 نظر / 50 بازدید
سید علیرضا رئیسی

دوست عزیز و گرامی خدمت شما عزیزان سلام و عرض ادب و احترام دارم بسیار زیبا و دلنشین است این دل نوشته شما البته باید یگم من از فایر فاکس استفاده میکنم یک دسته [گل] تقدیم به شما

هادی رضایی

خوبه خدا رو شکر آیکیوی من بدک نیست [چشمک]