یک نرم افزار برای جابجایی سریع فایل ها

TeraCopy نرم افزاری کم حجم و مفید بوده که جایگزینی مناسب جهت کپی و جابجایی فایل های شما توسط ویندوز با سرعتی بالاتر می باشد . همچنین می توانید در حین کپی عملیات را متوقف کرده و سپس از همان جا ادامه دهید.این نسخه برای تمامی ویندوزها از جمله ویندوز ۷ قابل استفاده است.همچنین می تواند از خطاهای رایج در هنگام کپی نیز جلوگیری نماید و مشکل را برطرف کند.

این نرم افزار محیطی ساده دارد و همانند همیشه که عمل انتقال یا کپی را انجام می داده اید عمل می کند. در هنگام چند عملیات، این در خواست ها را دسته بندی و یکی پس از دیگری انجام می دهد تا سرعت کپی پایین نیاید.

حجم فایل : 2.52 مگابایت

منبع: رایان بلاگ

/ 2 نظر / 239 بازدید
هستی

سلام چه مطالب زیبایی ممنون [لبخند] با تبادل لینک موافقید؟

ziper

سلام درامد وبلاگ خود را چند برابر کنید!(حتما تا آخر مطالعه کنید) شما می توانید با کوتاه کردن ادرس لینک های وبلاگتان کسب درامد کنید مثلا شما می توانید ادرس هایی که برای دریافت فایل هایتان و ... قرار دادید را کوتاه کنید و کسب درامد کنید. نیازی نیست که دونه دونه همه ادرس ها را دستی کوتاه کنید در پنل خود با وارد کردن ادرس http://s2.picofile.com و دریافت کد مخصوص وبلاگتان و قرار دادن ان تمام لینک هایی که با http://s2.picofile.com شروع می شوند کوتاه می شوند.(حدودیتی در وارد کردن تعداد ادرس وجود ندارد) همین حالا شروع به کسب درامد کنید: http://ziper.ir/ در صورت داشتن هر سوالی با ما تماس بگیرید.