درباره ما
اعضای انجمن
دوستان
آخرین مطالب
امكانات جانبي
 

سرعت نمایش صفحات وب تنها مشکل مرورگر مایکروسافت نیست، براساس تحقیقات انجام شده مشخص شده است که کاربران Internet Explorer از میزان IQ پایین تری نسبت به کاربران مرورگرهای دیگر برخوردارند. نکته قابل توجه این است که کاربران Opera دارای بیشترین میانگین IQ می باشند. در ادامه جزئیات کامل این آزمایشی که روی بیش از 100 هزار نفر انجام شده را مشاهده خواهید کرد.


 

این تحقیقات توسط یک شرکت کانادایی، مشاوره ایی - روان سنجی به نام AptiQuant انجام شده است . افرادی که تحقیق برروی آنها انجام شده همگی در کشورهای انگلیسی زبان زندگی می کنند.

براساس این تحقیقات بیشترین میزان IQ متعلق به کاربران Opera است میانگین IQ کاربران Opera عدد 126.5 می باشد. Camino مرورگر Mozila برای کامپیوترهای Mac با فاصله نزدیک در رتبه دوم قرار دارد میانگین IQ کاربران این مرورگر 124.4 است. میانگین IQ مرورگر Safari برابر با: 113.5 و Chrome برابر با 112.2 و Firefox برابر با 108.7 می باشد.

اما براساس این تحقیقات کاربران Internet Explorer حداقل میانگین IQ را دارند، از بین نسخه های مختلف IE، کاربران IE 9 میزان IQ بالاتری دارند اما میانگین IQ این افراد نیز به نسبت پایین و برابر 87 است. کاربران مرورگر قدیمی و پراز مشکل IE 6 نیز برابر با 82 می باشد.

مرورگرهای IE 6 و IE 7 و IE 8 علاوه بر مشکلات امنیتی، با استانداردهای جدید وب سازگاری ندارند. طراحان صفحات وب برای نمایش صحیح صفحات وب سایت ها در مرورگرهای IE 6,7,8 می بایست زمان بسیار زیادی را صرف کنند.
:: برچسب‌ها: اخبار فن آوری اطلاعات
ن : انجمن علمی پویا پردازان نوین
ت : جمعه ۱۳ آبان ۱۳٩٠
نظرات ()
 
موضوعات
آرشیو مطالب
امكانات جانبي